Wiadomości
podbeskidziewp.pl
Członkowie i Przyjaciele Stowarzyszenia
„Podbeskidzie Wspólna Pamięć”

Koleżanki i Koledzy.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przekazuję w imieniu Zarządu Stowarzyszenia życzenia błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych rodzinnego ciepła, miłości i nadziei. Wesołego Alleluja !

Dodatkowe informacje.

  1. W dalszym ciągu zbieramy wspomnienia z lat walki z systemem komunistycznym, z okresu Solidarności i stanu wojennego. Zachęcamy do dzielenia się wspomnieniami.
  2. Stowarzyszenie ma stronę internetową www.podbeskidziewp.pl Tam zamieszczamy bieżące informacje, prosimy ją odwiedzać.
  3. W miarę możliwości wspomagamy osoby potrzebujące pomocy materialnej oraz doradczej (prawna, medyczna,...). Prosimy o kontakt – tel. 502 273 376.
  4. W dniach 14-15 maja br. będziemy organizować kolejną pielgrzymkę, tym razem do województwa świętokrzyskiego. Chętnych zapisujemy do dnia 20 kwietnia. Będzie opłata. W tej sprawie prosimy o kontakt z Panią Władysławą Bobowską – tel. 798 924 449 lub 33/445 40 84. Spotkanie organizacyjne będzie w dniu 06 maja, B-Biała,ul. A.Asnyka 19, godz. 15,00.
  5. W dniu 24 sierpnia, z okazji 39  rocznicy porozumień sierpniowych, organizujemy w Bielsku-Białej kolejne spotkanie Przyjaciół Stowarzyszenia. Informacja o miejscu spotkania będzie  na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Z wyrazami szacunku.

Bogdan Szozda