Wiadomości
podbeskidziewp.pl

Członkowie 
Stowarzyszenia „Podbeskidzie Wspólna Pamięć”

Drogie Panie, Drodzy Panowie,

Koleżanki i Koledzy.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia przesyłam wszystkim  najserdeczniejsze pozdrowienia, życzenia dobrego zdrowia,  oraz krótkie przypomnienia i  okolicznościowe zaproszenia.

  1. Przypominam o stronie internetowej Stowarzyszenia – podbeskidziewp.pl
  2. Bezpośredni kontakt ze mną: tel. 502 273 376, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Przypominam o rocznej składce członkowskiej: osoby pracujące 100 zł, wszyscy pozostali 40 zł.
  1. Z okazji kolejnej rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia br. w KDO „Józefów”, ul. Grzybowa 8, Bielsko-Biała.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17,00. Bardzo proszę aby Ci z Was, którzy wezmą udział w tym spotkaniu wysłali do mnie SMS-a z potwierdzeniem, podając swoje nazwisko. 

  1. W dniu 09 października br. (jeśli pandemia na to pozwoli) odbędzie się Zebranie Członków Stowarzyszenia. Dokonamy  oceny działalności Stowarzyszenia oraz przeprowadzimy wybory statutowych władz Stowarzysznia na kolejną kadencję. Zebranie odbędzie się w Bielsku-Białej, ul. A. Asnyka 19, rozpocznie się o godzinie 10,00. Zapraszamy.
  2. Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” zaprasza 30 sierpnia br. do Skoczowa, do Kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, na godzinę 14,00 na wystawę poświęconą Solidarności (salka katechetyczna)  oraz na godzinę 15,00 na Mszę Św. a po niej na poświęcenie Pomnika Solidarności. Nie będzie Mszy Św. 31 sierpnia w Bielsku-Białej.

    Z wyrazami szacunku


      Bogdan Szozda